Flight schedule
Date
Schedule approximate flight
Time
Airline
Flight Number
Direction
Note
16.08.2018
21:00
21:00
AK 004
BATUMI
17.08.2018
12:00
12:00
AK 002
BATUMI
16.08.2018
18:00
18:00
AK 003
BATUMI
17.08.2018
09:00
09:00
AK 001
BATUMI
16.08.2018
14:30
15:40
EK 2200
DUBAI
1:10 HRS DELAYED
16.08.2018
14:30
15:40
FZ 711
DUBAI
1:10 HRS DELAYED
16.08.2018
15:00
15:20
A9 758
KIEV
20 MIN DELAYED
16.08.2018
15:15
15:15
GF 033
BAHRAIN
ON TIME
16.08.2018
15:45
15:45
PS 515
KIEV
ON TIME
16.08.2018
16:00
16:00
Q9 965
KUWAIT
CANCELLED
16.08.2018
16:15
16:15
A9 682
VIENNA
16.08.2018
16:20
16:25
G9 293
SHARJAH
5 MIN DELAYED
16.08.2018
16:25
16:25
TK 382
IST-ATATURK
ON TIME
16.08.2018
17:30
17:30
A9 708
BRUSSELS
16.08.2018
17:40
17:40
S7 955
MOSCOW-DME
16.08.2018
17:40
17:40
U6 2465
MOSCOW-ZIA
16.08.2018
17:40
17:40
MJ 402
MUNICH
DELAYED
16.08.2018
19:30
19:30
ZO 3059
TEHRAN
16.08.2018
20:15
20:15
QR 357
DOHA
16.08.2018
20:30
20:30
I3 6607
TEHRAN
16.08.2018
20:40
20:40
A9 925
MOSCOW-VKO
16.08.2018
20:55
20:55
XY 303
RIYADH
16.08.2018
21:05
21:05
A9 696
TEL AVIV
16.08.2018
21:30
21:30
CZ 6039
BEIJING
16.08.2018
22:35
22:35
FZ 8505
DUBAI
16.08.2018
22:40
22:40
IR 5373
ISFAHAN
16.08.2018
22:45
22:45
TK 380
IST-S.GOKCEN
16.08.2018
23:05
23:05
6H 891
TEL AVIV
16.08.2018
23:10
23:10
DV 841
AKTAU
16.08.2018
23:40
23:40
A9 927
MOSCOW-VKO
17.08.2018
00:20
00:20
QR 255
DOHA
17.08.2018
00:40
00:40
MJ 302
TEL AVIV
17.08.2018
00:55
00:55
LY 5109
TEL AVIV
17.08.2018
00:55
00:55
PS 517
KIEV
17.08.2018
01:10
01:10
A9 700
TEL AVIV
17.08.2018
01:30
01:30
IZ 417
TEL AVIV
17.08.2018
01:45
01:45
QS 4459
KABUL
17.08.2018
01:55
01:55
G9 295
SHARJAH
17.08.2018
02:00
02:00
SU 1892
MOSCOW-SVO
17.08.2018
02:45
02:45
B2 735
MINSK
17.08.2018
03:05
03:05
TK 386
IST-ATATURK
17.08.2018
03:10
03:10
A9 748
COLOGNE
CANCELLED
17.08.2018
03:20
03:20
PC 314
IST-S.GOKCEN
17.08.2018
03:25
03:25
BT 724
RIGA
17.08.2018
03:55
03:55
LO 723
WARSAW
17.08.2018
04:05
04:05
LH 2556
MUNICH
17.08.2018
04:15
04:15
A3 896
ATHENS
17.08.2018
04:20
04:20
TK 3040
ANTALYA
17.08.2018
04:30
04:30
TK 376
IST-ATATURK
17.08.2018
04:50
04:50
EK 2202
DUBAI
17.08.2018
04:50
04:50
FZ 713
DUBAI
17.08.2018
05:20
05:20
GF 031
BAHRAIN
17.08.2018
05:45
05:45
A9 704
BEIRUT
17.08.2018
07:30
07:30
A9 726
YEREVAN
17.08.2018
07:40
07:40
A9 790
KAZAN
17.08.2018
07:45
07:45
HH 7223
ISFAHAN
17.08.2018
09:00
09:00
FZ 8503
DUBAI
17.08.2018
09:30
09:30
HH 7233
TEHRAN
17.08.2018
10:00
10:00
FZ 8931
DUBAI
17.08.2018
10:40
10:40
J2 9223
BAKU
17.08.2018
11:30
11:30
QR 355
DOHA
17.08.2018
11:45
11:45
SU 1890
MOSCOW-SVO
17.08.2018
11:55
11:55
XY 303
RIYADH
17.08.2018
12:10
12:10
DP 871
ST PETERSBURG
17.08.2018
12:30
12:30
YE 211
KIEV
17.08.2018
13:00
13:00
ZO 3069
TEHRAN
17.08.2018
13:15
13:15
U6 2465
MOSCOW-ZIA
17.08.2018
13:15
13:15
Y9 6079
TEHRAN
17.08.2018
13:30
13:30
MJ 1778
ANTALYA
17.08.2018
14:05
14:05
A9 929
MOSCOW-VKO
17.08.2018
14:15
14:15
A9 706
TEL AVIV
17.08.2018
14:30
14:30
EK 2200
DUBAI
17.08.2018
14:30
14:30
FZ 711
DUBAI
16.08.2018
14:45
14:45
DP 854
ROSTOV
DEPARTED
16.08.2018
15:10
15:10
A9 926
MOSCOW-VKO
GO TO GATE
16.08.2018
15:30
16:30
EK 2201
DUBAI
COUNTER OPEN
16.08.2018
15:30
16:30
FZ 712
DUBAI
COUNTER OPEN
16.08.2018
16:10
16:10
GF 034
BAHRAIN
COUNTER OPEN
16.08.2018
16:35
16:35
PS 516
KIEV
COUNTER OPEN
16.08.2018
16:45
16:45
Q9 966
KUWAIT
CANCELLED
16.08.2018
17:10
17:10
G9 294
SHARJAH
COUNTER OPEN
16.08.2018
17:20
17:20
TK 383
IST-ATATURK
COUNTER OPEN
16.08.2018
17:35
17:35
A9 747
COLOGNE
CANCELLED
16.08.2018
17:40
17:40
A9 928
MOSCOW-VKO
16.08.2018
18:30
19:00
U6 2466
MOSCOW-ZIA
30 MIN DELAYED
16.08.2018
18:40
18:40
S7 956
MOSCOW-DME
16.08.2018
19:05
19:05
A9 699
TEL AVIV
16.08.2018
19:10
19:10
MJ 301
TEL AVIV
16.08.2018
20:30
20:30
ZO 3058
TEHRAN
16.08.2018
21:25
21:25
QR 358
DOHA
16.08.2018
21:30
21:30
I3 6608
TEHRAN
16.08.2018
21:45
21:45
XY 304
RIYADH
16.08.2018
22:50
22:50
CZ 6040
BEIJING
16.08.2018
23:35
23:35
FZ 8506
DUBAI
16.08.2018
23:40
23:40
IR 5378
TEHRAN
17.08.2018
00:10
00:10
DV 842
AKTAU
17.08.2018
00:25
00:25
A9 703
BEIRUT
17.08.2018
00:30
00:30
6H 892
TEL AVIV
17.08.2018
01:30
01:30
A9 789
KAZAN
17.08.2018
01:55
01:55
LY 5110
TEL AVIV
17.08.2018
02:30
02:30
IZ 418
TEL AVIV
17.08.2018
02:40
02:40
QS 4459
PRAGUE
17.08.2018
02:45
02:45
G9 296
SHARJAH
17.08.2018
03:00
03:00
TK 3041
ANTALYA
17.08.2018
03:05
03:05
SU 1893
MOSCOW-SVO
17.08.2018
03:10
03:10
QR 256
DOHA
17.08.2018
03:45
03:45
B2 736
MINSK
17.08.2018
04:10
04:10
BT 725
RIGA
17.08.2018
04:15
04:15
TK 387
IST-ATATURK
17.08.2018
04:30
04:30
PC 315
IST-S.GOKCEN
17.08.2018
04:50
04:50
LO 724
WARSAW
17.08.2018
05:15
05:15
A3 897
ATHENS
17.08.2018
05:25
05:25
LH 2557
MUNICH
17.08.2018
05:25
05:25
TK 377
IST-ATATURK
17.08.2018
05:30
05:30
PS 518
KIEV
17.08.2018
05:50
05:50
EK 2203
DUBAI
17.08.2018
05:50
05:50
FZ 714
DUBAI
17.08.2018
06:00
06:00
A9 725
YEREVAN
17.08.2018
06:05
06:05
TK 381
IST-S.GOKCEN
17.08.2018
06:20
06:20
GF 032
BAHRAIN
17.08.2018
08:05
08:05
A9 705
TEL AVIV
17.08.2018
08:10
08:10
MJ 1777
ANTALYA
17.08.2018
08:15
08:15
A9 785
ST PETERSBURG
17.08.2018
08:30
08:30
A9 930
MOSCOW-VKO
17.08.2018
08:45
08:45
HH 7224
ISFAHAN
17.08.2018
10:00
10:00
FZ 8504
DUBAI
17.08.2018
10:05
10:05
A9 787
PRAGUE
17.08.2018
10:30
10:30
A9 757
KIEV
CANCELLED
17.08.2018
10:30
10:30
A9 781
BERLIN-SXF
17.08.2018
11:00
11:00
HH 7234
TEHRAN
CANCELLED
17.08.2018
11:25
11:25
FZ 8932
DUBAI
17.08.2018
11:50
11:50
J2 9224
BAKU
17.08.2018
12:40
12:40
QR 356
DOHA
17.08.2018
12:45
12:45
XY 304
RIYADH
17.08.2018
12:50
12:50
DP 872
ST PETERSBURG
17.08.2018
13:05
13:05
SU 1891
MOSCOW-SVO
17.08.2018
13:30
13:30
YE 212
KIEV
17.08.2018
14:00
14:00
ZO 3068
TEHRAN
17.08.2018
14:05
14:05
U6 2466
MOSCOW-ZIA
17.08.2018
14:15
14:15
Y9 6078
TEHRAN
PHOTO OF THE DAY
GEL Exchange Rate
Convertor
20.08.2018
21.08.2018
USD
1
USD
2.5779
2.5779
EUR
1
EUR
2.9344
2.9344
GBP
1
GBP
3.2752
3.2752
RUB
100
RUB
3.8267
3.8267
Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /var/www/html/modules/mod_popup_action/mod_popup_action.php on line 16